top of page

AKTUALITY

PROJEKT #KareMe

Nadační fond Twisten Foundation zahajuje 1.2. 2024 online chaty #KareMe pro dospívající chlapce a dívky, kteří prožívají krizi nebo se potýkají s duševními problémy.

Projekt je zastřešen psychology z Endlessly a v online chatech budou připraveni odborníci vyškolení v krizové intervenci. Obrátit se na nás může kdokoli, koho něco trápí. Odborníci se budou věnovat každému a jak často to bude potřeba. Online chaty jsou anonymní a všechno, s čím se svěříte, zůstanete jen mezi vámi a odborníky.


Online chaty #KareMe jsou zcela zdarma. Délka trvání chatu je 45 minut. Přihlásit se může každý, kdo hledá radu nebo pomoc, prostřednictvím rezervačního systému na www.endlessly.cz. Nejste v tom sami. Jsme tu pro vás.

CHARITATIVNÍ STREAM
NO RIVALS

15. 12. 2023 proběhl v Playzoně areně v Praze charitativní stream Sazka NO RIVALS na podporu duševního zdraví teenagerů. Šlo o dosud největší charitativní event v rámci esportu.

Zúčastnili se ho nejznámější streameři, influenceři, esportoví hráči a také odborníci z řad psychologů a koučů. Finanční příspěvky, které diváci během večera posílali, směřovaly do Nadačního fondu Twisten Foundation. Podařilo se vybrat neuvěřitelnou částku přesahující 2 miliony korun a Sazka přidala další 1 milion korun.

Celková vybraná částka činila 3 111 492 Kč. Pro nadační fond je to signál a zároveň potvrzení, že problematika duševního zdraví mezi mladými silně rezonuje a že je potřeba udělat všechno pro to, aby mentální zdraví bylo považováno za stejně důležité, jako je zdraví fyzické.

bottom of page